Jesteś na: Strona główna /  Usługi /  Budownictwo

Szybka reakcja i minimum formalności

 

Dezynfekcja nowych instalacji

Istotną czynnością w toku prac budowlanych jest właściwe przygotowanie sieci wodociągowych do ciągłego ich użytkowania. Aby mogło być ono bezpieczne, niezbędne jest przeprowadzenie zabiegów czyszczenia i dezynfekcji instalacji oraz urządzeń i zbiorników z nią współpracujących.

Opracowane przez nas metody pozwalają na skuteczne pozbycie się niepożądanej mikroflory a bogate doświadczenie w postaci kilkuset zdezynfekowanych instalacji i urządzeń sanitarnych umożliwia szybkie działanie w każdych warunkach. Dążymy do zminimalizowania formalności przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości oferowanych usług.

Nasza oferta

Nasza oferta obejmuje pełen zakres czynności mających na celu zdezynfekowanie i wyczyszczenie instalacji wraz z współpracującymi z nią urządzeniami i zbiornikami począwszy od próby szczelności nowo oddanych odcinków instalacji poprzez ich czyszczenie, dezynfekcję i płukanie aż do przebadania próbek wody na zawartość mikroorganizmów i szkodliwych związków chemicznych w akredytowanych laboratoriach.

Gwarantujemy taki dobór metod i środków, aby w sposób szybki, skuteczny, a jednocześnie bezpieczny dla materiałów, z których wykonana jest instalacja pozbyć się mikroorganizmów i ograniczyć do minimum niebezpieczeństwo ponownego zakażenia.

Skontaktuj się z nami

 
 Partnerzy
floran.de
wassermeister.com
uzdatniamywode.pl