Jesteś na: Strona główna /  Usługi /  Hotele i Spa

Woda-najważniejszy składnik udanego wypoczynku

 

Wśród wielu usług i atrakcji oferowanych przez hotele największą popularnością cieszą się te związane z wodą. Ciężko wyobrazić sobie wypoczynek bez wody. Jej obecność stanowi niezbędny element udanego odpoczynku oraz zabawy. Aby korzystanie z atrakcji wodnych stanowiło nie tylko dobrą zabawę, ale również było zdrowe i bezpieczne konieczne jest zapewnienie wysokiego poziomu higienicznego wody, instalacji wodnych, basenów i sanitariatów.

Coraz wyższe wymagania

Wysoki poziom oferowanych usług w hotelach jest nierozerwalnie związany z utrzymywaniem wysokich standardów higienicznych. Niestety większość hoteli nie prowadzi monitoringu w zakresie obecności bakterii chorobotwórczych takich jak Legionella w instalacjach sanitarnych i basenach. Tego typu zaniedbania mogą mieć poważne konsekwencje dla klientów oraz pracowników hoteli. Wystarczy tylko wspomnieć, że duży odsetek zachorowań ma miejsce właśnie w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych.

Nasza oferta

Nasza oferta obejmuje m.in. badanie wody, czyszczenie i dezynfekcję instalacji wody pitnej, wymienników ciepła, zbiorników wodnych, basenów, wanien spa oraz usuwanie Legionelli i uzdatnianie wody. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę wraz z dostawę środków chemicznych oraz wykonanie audytu higienicznego. 

Skontaktuj się z nami

 
 Partnerzy
floran.de
wassermeister.com
uzdatniamywode.pl