Jesteś na: Strona główna /  Usługi /  Klienci indywidualni

Czysta przyjemność

 

Woda podstawą życia

Woda jest niezbędnym elementem naszego funkcjonowania. Nasze organizmy składają się w 70% z wody, a każdego dnia zużywamy jej około 200 litrów na osobę. Dlatego też tak ważną rzeczą jest zadbanie o to, by używana przez nas woda była czysta i zdrowa.

Warunki sanitarne indywidualnych ujęć wody

Niestety ponad 90% gospodarstw korzystających z indywidualnych ujęć wody (studnie kopane i głębinowe) użytkuje wodę, która nie nadaje się do spożycia. Woda w większości studni wymaga dezynfekcji i uzdatnienia.

Tymczasem powszechne jest przekonanie że woda studzienna jest lepszej jakości niż woda wodociągowa. Nic bardziej mylnego. Niedbałe wykonanie studni, bliska obecność szamba, nawożenie gleby i chemizacja środowiska sprzyjają zakażeniom i zanieczyszczeniom wody w stopniu dyskwalifikującym jej wykorzystanie do celów spożywczych oraz gospodarczych.

Nasza oferta

Na naszą ofertę składają się kompleksowe usługi związane z dezynfekcją i uzdatnianiem wody obejmujące wszelkie czynności począwszy od doboru i montażu pompy poprzez czyszczenie i uszczelnianie studni aż po dobór i serwis stacji uzdatniania wody.

Skontaktuj się z nami

 
 Partnerzy
floran.de
wassermeister.com
uzdatniamywode.pl