Jesteś na: Strona główna /  Produkty

Skuteczność i ekologia

Skuteczne i ekologiczne filtry do wody pitnej

Jako generalny partner niemieckiego producenta Floran oraz Mosslein Wassertechnik, zajmujemy się dystrybucją innowacyjnych, w 100% ekologicznych rozwiązań w zakresie higieny zbiorników wody, w tym także wydajne filtry do wody pitnej. Dzięki sprawdzonej recepturze, opartej na najwyższych standardach jakości, produkty te doceniono już w przeszło 30 krajach na całym świecie.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo pompy dozujące, filtry do wody pitnej, a także preparaty chemiczne, umożliwiające:

- czyszczenie i dezynfekcję instalacji z wodą pitną

- czyszczenie i dezynfekcję zbiorników z wodą pitną

- czyszczenie i dezynfekcję studni i ujęć wody

- regenerację studni głębinowych

- czyszczenie pływalni i basenów przydomowych

- dezynfekcję powierzchni

Filtry do wody pitnej

Filtry do wody pitnej, idealne do zastosowania w warunkach domowych dzielimy mi. in. na filtry mechaniczne, z węglem aktywnym, zmiękczające, odżelaźniające, odmanganiające, ultrafiltrację lub z odwróconą osmozą.

Filtry do wody pitnej inaczej domowe stacje uzdatniania wody. Modele odżelaziające i odmanganiające oczyszczają wodę ze związków żelaza i manganu, węglowe poprawiają smak wody i poprawiają zapach, a zmiękczające, jak sama nazwa wskazuje zmiękczają twardą wodę. Ze względu na różną jakość wody w kraju filtry do wody pitnej są zalecanie niemal w każdym gospodarstwie domowym.

Dystrybuujemy również preparaty czyszczące o szczególnym zastosowaniu, jak również specjalistyczne urządzenia i środki ochrony osobistej. Do nabycia także szeroki wybór dysz filtracyjnych, złóż filtracyjnych, neutralizatorów zapachu, preparatów do saun oraz do dezynfekcji inhalatorów.

Skontaktuj się z nami 

 
 Partnerzy
floran.de
wassermeister.com
uzdatniamywode.pl