Jesteś na: Strona główna /  Usługi /  Przedsiębiorstwa komunalne i gminy

Tam gdzie czysta woda liczy się najbardziej

Każdego roku wodociągi komunalne pobierają z zasobów podziemnych i powierzchniowych ponad 2 kilometry sześcienne wody. Woda ta po uzdatnieniu i dezynfekcji trafia do tysięcy gospodarstw domowych w naszym kraju, gdzie wykorzystywana jest w celach spożywczych, higienicznych i sanitarnych. Wodociągi stanowią jedno z głównych źródeł zaopatrzenia ludności w wodę pitną.

Zadaniem przedsiębiorstw komunalnych jest zabezpiecznanie bieżących potrzeb ludności. Jedną z najważniejszych potrzeb czlowieka jest dostęp do czystej wody pitnej. Niestety jak wynika z przeprowadzonych w latach 1999-2000 badań przez Najwyższą Izbę Kontroli, w około 60 procentach przypadków woda, pozyskiwana z wodociągów miejskich, nie odpowiada wymaganiom wody pitnej.

Nasza oferta

Przedstawiona oferta obejmuje czyszczenie i dezynfekcje zbiorników, instalacji, studni, wymienników ciepła i fontann oraz obsługę i modernizację stacji uzdatniania wody. Dodatkowo oferujemy dezynfekcje wody, usuwanie Legionelli, wykonywanie audytów higienicznych, prób szczelności oraz remontów zbiorników wodnych. Służymy doradztwem w zakresie zabezpieczenia wody przed wtórnymi zakażeniami i zanieczyszczeniami oraz czyszczenia i dezynfekcji instalacji wodnych.

Skontaktuj się z nami 

 
 Partnerzy
floran.de
wassermeister.com
uzdatniamywode.pl