Jesteś na: Strona główna /  Usługi

Czysty profesjonalizm

 

Dostęp do czystej i zdrowej wody pitnej stanowi jedną z najważniejszych potrzeb egzystencjalnych każdego człowieka. Począwszy od indywidualnych konsumentów poprzez wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorstwa wodociągowe i placówki służby zdrowia, a skończywszy na potężnych przedsiębiorstwach produkcyjnych jakość eksploatowanej wody odgrywa podstawowe znaczenie.

Woda niespełniająca norm określonych przez polskie przepisy sanitarne może być przyczyną zatruć, zakażeń, korozji, osadzania się kamienia, a także zmniejszenia wydajności procesów technologicznych oraz sprawności urządzeń. Aby sprostać nawet najbardziej surowym wymaganiom dotyczącym czystości mikrobiologicznej, obecności szkodliwych związków chemicznych i ściśle określonego składu mineralnego opracowaliśmy metody i technologie, które gwarantują osiągnięcie odpowiednich parametrów.

Dzięki ścisłej współpracy z czołowymi niemieckimi firmami zajmującymi się dezynfekcją i uzdatnianiem wody pitnej: "Mosslein Wassertechnik" oraz "Floran" oferowane przez nas usługi spełniają najwyższe, europejskie standardy łącząc w sobie wysoką skuteczność działania z bezpieczeństwem dla ludzi i środowiska..

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą wszelkie zabiegi związane z poprawą jakości wody pitnej począwszy od czyszczenia i dezynfekcji zbiorników wodnych i instalacji poprzez dezynfekcje i uzdatnianie wody a skończywszy na uszczelnianiu i oczyszczaniu studni. Oprócz tego świadczymy również usługi związane z dezynfekcją i czyszczeniem basenów, fontann i wymienników ciepła. Czysta woda to nasza specjalność..

Skontaktuj się z nami
 

 
 Partnerzy
floran.de
wassermeister.com
uzdatniamywode.pl