Dostawa środków chemicznych

Utrzymanie wysokiej jakości higienicznej instalacji, urządzeń z nią współpracujących oraz właściwej sprawności układów uzdatniania wody wymaga zastosowania odpowiednich środków chemicznych.

Liczy się odpowiedni wybór

Właściwy środek chemiczny powinien skutecznie spełniać swoją funkcję, pozostając jednocześnie bez wpływu na zdrowie człowieka. Powinien być, także bezpieczny dla środowiska i materiałów, z których wykonane są instalacje i urządzenia. Wśród wielu środków czyszczących i dezynfekujących dostępnych na rynku trudno jest wybrać te najkorzystniejsze.

Od początku naszej działalności korzystamy ze środków chemicznych niemieckiej firmy Floran. W oparciu o nowoczesną wiedzę, testy laboratoryjne i lata doświadczeń w branży dezynfekcji i oczyszczania wody, opracowane i przetestowane zostały specjalistyczne preparaty służące do kompleksowego podnoszenia jakości wody przeznaczonej do spożycia.

Nasza oferta

Bazując na dorobku i osiągnięciach firm „Mosslein Wassertechnik” oraz „Floran” pragniemy zaoferować sprawdzone, skuteczne i bezpieczne dla ludzi oraz środowiska preparaty chemiczne do dezynfekcji i uzdatniania wody pitnej. Środki chemiczne oferowane przez Nas spełniają najwyższe normy jakościowe i posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia. Obecnie firma Floran dostarcza swoje wyroby do ponad 30 krajów na całym świecie.

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo:
– podchloryn sodu
– podchloryn sodu stabilizowany
– dwutlenek chloru (komponenty do generatorów i zestawów dozujących)
– nadtlenek wodoru
– nadmanganian potasu
– inhibitory korozji
– środki do korekcji pH
– środki czyszczące do zbiorników i instalacji oraz wiele innych

Korzyści dla Państwa

Duży wybór środków chemicznych oraz różnorodność technik i sposobów czyszczenia, dezynfekcji i uzdatniania wody sprawia, że znalezienie odpowiedniego preparatu wymaga dużego nakładu czasu i pracy. Nasze doświadczenie i bogata oferta pozwala na szybkie dopasowanie odpowiedniego środka do Państwa potrzeb, co pozwala zaoszczędzić czas, nakład pracy oraz gwarantuje najwyższą skuteczność działania. Oferowane przez nas środki chemiczne są dopasowane do różnych technologii, charakteryzują się wysoką skutecznością i szybkością działania oraz bezpieczeństwem zarówno dla ludzi jak i środowiska. Nowoczesne podejście do zagadnień branży wodociągowej oraz innowacyjne rozwiązania powodują, iż dostarczane przez Nas środki chemiczne dają Państwu pewność optymalnego wyboru, najwyższej skuteczności połączonej z troską o środowisko naturalne.

Skontaktuj się z Nami !