Urządzenia i wyposażenie

Specjalistyczne wyposażenia dla branży wodociągowej

Zdjęcie Nazwa Opis
 E-comet E-Comet 3500 Agregat niskociśnieniowy do natrysku. Samozasysający. Można stosować do wszytkich oferowanych środków czyszczących i dezynfekcyjnych. Waga 7kg, napięcie 250 V, wydajność 6 l / min.
 air_comet Air-Comet 7400  Agregat niskociśnieniowy z napędem pneumatycznym. Samozasysający. Do dużych obiektów. Możliwość pracy z dwoma lancami spryskującymi. Waga 18 kg, napięcie 250 V, wydajność 20 l/min.
 lanca_s Lanca spryskująca Specjalistyczna lanca z bezstopniową regulacją w zakresie od 2,4 – 6,2 m i 2,5 -10 m.Z zaworem regulacyjnym i szybkozłączką z tworzywa sztucznego.
 lanca_w Lanca wycierająca  Specjalistyczna lanca wycierająca do mechanicznego czyszczenia zbiorników wody przeznaczonej do spożycia (pitnej).Bezstopniowa regulacja w zakresie 2,4-6,2 m i 2,5-10 m.W zestawie specjalna gąbka i uchwyt.
 ubranie_o Ubranie ochronne  Kurtka z kapturem,spodnie ogrodniczki,rękawice ochronne,kask,gogle kwasoodporne,obuwie gumowe z atestem do produktów spożywczych.Wszystkie elementy dostępne takze osobno.
 kombinezon Kombinezon ochronny  Jednoczęściowy kombinezon oraz rękawice ochronne, kask, gogle kwasoodporne, obuwie gumowe z atestem do produktów spożywczych. Wszystkie elementy dostępne są, także osobno.
Pojemnik okrągły 80 l  Do przygotowywania i mieszania środków czyszczących i dezynfekujących. odporny chemicznie. Z atestem dla produktów spożywczych. Na zapytanie dostępne są, także inne wielkości.
 dodatkowe Wąż do lancy spryskującej  Wąż łączący lancę spryskującą z agregatem niskociśnieniowym.Odporny chemicznie. Dostępne długości.10 m,20 m,30m,50 m.
 dodatkowe Łączniki do węży  Łączniki z tworzywa sztucznego. Do łączenia węży z lancą i agregatami spryskującymi. Szybkie łączenie. Odporne chemicznie. Dostępne różne rozmiary.
 cobra Zestaw dozujący Cobra-A  Mobilny zestaw dozujący do dezynfekcji rurociagów w poręcznym opakowaniu transportowym. Zawiera wodomierz kontaktowy, zawory odcinające, manometr oraz magnetyczną pompę dozującą. Dostosowana do środków dezynfekcyjnych.
Mobi-Des Mobilny zestaw do dezynfekcji dużych obiektów i instalacji. Składa się z: promiennika UV, wodomierza elektromagnetycznego, armatury odcinającej, pompy dozującej o dużej wydajności. Możliwość konfiguracji na życzenie. Wszystko mieści się na standardowej palecie.
 paski Test paskowy H2O2  Do badania obecności środków dezynfekcyjnych w wodzie (np. OXYS-K, KORASIL). Pakowane po 100 sztuk pasków.
 P2 Dezynfekcja dla instalatorów  Prosta, łatwa w aplikacji dezynfekcja dla wszystkich materiałów instalacyjnych. Nie wymaga spłukiwania. Opakowanie 1l. Pakowane po 15 l.

Skontaktuj się z Nami !