Usługi

Dostęp do czystej i zdrowej wody przeznaczonej do spożycia (pitnej) stanowi jedną z najważniejszych potrzeb egzystencjalnych każdego człowieka. Począwszy od indywidualnych konsumentów poprzez wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorstwa wodociągowe i placówki służby zdrowia, a skończywszy na potężnych przedsiębiorstwach produkcyjnych jakość eksploatowanej wody odgrywa podstawowe znaczenie.

Woda niespełniająca norm określonych przez polskie przepisy sanitarne może być przyczyną zatruć, zakażeń, korozji, osadzania się kamienia, a także zmniejszenia wydajności procesów technologicznych oraz sprawności urządzeń. Aby sprostać nawet najbardziej surowym wymaganiom dotyczącym czystości mikrobiologicznej, obecności szkodliwych związków chemicznych i ściśle określonego składu mineralnego opracowaliśmy metody i technologie, które gwarantują osiągnięcie odpowiednich parametrów.

Dzięki ścisłej współpracy z czołowymi niemieckimi firmami zajmującymi się dezynfekcją i uzdatnianiem wody przeznaczonej do spożycia (pitnej): „Mosslein Wassertechnik” oraz „Floran” oferowane przez nas usługi spełniają najwyższe, europejskie standardy łącząc w sobie wysoką skuteczność działania z bezpieczeństwem dla ludzi i środowiska.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą wszelkie zabiegi związane z poprawą jakości wody przeznaczonej do spożycia (pitnej) począwszy od czyszczenia i dezynfekcji zbiorników wodnych i instalacji poprzez dezynfekcje i uzdatnianie wody a skończywszy na uszczelnianiu i oczyszczaniu studni. Oprócz tego świadczymy również usługi związane z dezynfekcją i czyszczeniem basenów, fontann i wymienników ciepła.

Czysta woda to nasza specjalność !

Skontaktuj się z Nami !